Oferta

Oferujemy


 • Małe grupy (max. 6 osób)
 • Nowoczesne technologie - tablica interaktywna
 • Twórcze zajęcia dla dzieci, gry i zabawy językowe
 • Przyjazną atmosferę
 • Profesjonalnie wyposażoną salę
 • Pokazy filmów w oryginalnych wersjach językowych
 • Nacisk na komunikację
 • Zajęcia prowadzone wyłącznie w języku angielskim
 • Częstotliwość zajęć: 1x w tygodniu lub 2x w tygodniu
 • Zajęcia od poniedziałku do piątku
 • Skuteczne przygotowanie do egzaminów

Dzieci

Nauka języka jest złożonym procesem i wymaga czasu, dlatego ważne, aby zacząć ją możliwie jak najwcześniej. Nasze zajęcia dla najmłodszych łączą w sobie naukę z zabawą. Głównymi elementami zajęć są śpiew, zajęcia ruchowe oparte na metodzie TPR (Total Physical Response) oraz gry językowe, co sprawia, że nauka staje się dla dzieci ogromną przyjemnością. Skupiamy się głównie na KOMUNIKACJI, dlatego staramy się ograniczyć użycie języka polskiego do minimum. Otwieramy dzieci nie tylko na język, ale również na kulturę krajów anglojęzycznych. Bezstresowe zajęcia w przyjaznej atmosferze sprawiają, że dzieci nie mają obaw przed mówieniem w języku angielskim oraz chętnie uczestniczą w zajęciach.

Młodzież

Dla młodzieży również przygotowaliśmy zajęcia oparte na metodzie komunikatywnej zakładającej rozwijanie umiejętności komunikacji w języku angielskim, nie zapominając przy tym o poprawności gramatycznej. Podczas zajęć uczniowie znacznie poszerzają swój zasób słownictwa, uczą się zwrotów użytku codziennego, tak aby móc swobodnie porozumiewać się w języku angielskim na lotnisku, czy w restauracji. Przyjazna atmosfera sprawia, że uczniowie wyzbywają się wszelkich barier związanych z porozumiewaniem się w języku obcym. Dla osób przygotowujących się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego mamy specjalną ofertę. Podczas zajęć skupiamy się głównie na zagadnieniach obejmujących maturę ustną oraz pisemną. Posiadamy wiele materiałów w formie tradycyjnej oraz elektronicznej. Przeprowadzamy próbne matury ustne na podstawie materiałów stymulujących. Gwarantujemy skuteczność oraz miłą atmosferę podczas zajęć. Nie zwlekaj. Dołącz do nas! Z nami każdy egzamin to pestka!

Dorośli

Na naukę języka nie jest nigdy za późno. Dlatego też dla osób dorosłych chcących uczyć się języka angielskiego od podstaw przygotowaliśmy specjalny kurs, oparty głównie na sprawności porozumiewania się w języku obcym, nie zapominając przy tym o poprawności gramatycznej. Natomiast, jeśli angielski nie jest Ci obcy i chcesz go „doszlifować” lub po prostu porozmawiać, zapraszamy do nas! Co ważne podczas zajęć staramy się ograniczać użycie języka polskiego do zupełnego minimum tak, aby przyswajanie języka angielskiego odbywało się w sposób naturalny i przyjemny. Obawiasz się mówić po angielsku? Dołącz do nas, a pomożemy przełamać Ci każdą barierę!

Język angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Śremie