O nas

Język angielski w Śremie

Poznaj centrum językowe English House Śrem

Centrum Językowe English House to jedyna taka szkoła języka angielskiego w Śremie! Dlaczego właśnie my? Zaskoczymy Cię zupełnie nową jakością nauczania. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, takie jak tablet, laptop czy TABLICA INTERAKTYWNA stwarzająca nowe możliwości przekazu. Tablica otwiera drzwi do wielu materiałów multimedialnych oraz skutecznie motywuje uczniów do nauki. Dzięki niej zajęcia stają się nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim obecność tablicy ułatwia w znacznym stopniu rozumienie i zapamiętywanie prezentowanego materiału. Stawiamy na to, co w nauce języka najważniejsze, czyli KOMUNIKACJĘ. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych, doświadczonych lektorów posiadających wyższe wykształcenie językowe i przygotowanie pedagogiczne. Oferujemy kursy na różnych poziomach zaawansowania, zaczynając od początkujących, a kończąc na zaawansowanych.

Na naukę języka angielskiego nie jest nigdy ani za wcześnie, ani tym bardziej za późno, dlatego oferujemy kursy języka angielskiego w Śremie dla dzieci już od 4-tego roku życia, bez ograniczeń wiekowych. Zajęcia mają charakter grupowy oraz indywidualny w zależności od potrzeb. Przygotowujemy do egzaminu maturalnego.

W 2019 roku Centrum Językowe English House zajęło PIERWSZE miejsce w Śremie w plebiscycie Orły Edukacji! Jesteśmy tym bardziej dumni z nagrody, że została ona przyznana na podstawie opinii uczniów i rodziców, czyli osób które korzystały lub korzystają z naszych usług i są najbardziej wiarygodnym źródłem.

Zapisz się do szkoły językowej w Śremie już dziś!

Zapisz się do English House Śrem już dziś!!! Zainwestuj w przyszłość swoją i swoich pociech! Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona!

ENGLISH HOUSE – pasja, profesjonalizm i doświadczenie! Ucz się języka angielskiego w Śremie od najlepszych!