Lektorzy

Joanna Piasecka - absolwentka studiów magisterskich na kierunku filologia angielska z elementami hispanistyki. Od lat związana z językiem angielskim, który jest jej największą pasją. Dlatego też rok swojego życia spędziła w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszkając z rodziną amerykańską mogła nie tylko rozwijać swoje zdolności językowe, ale również poznawać kulturę i obyczaje Amerykanów. Posiada certyfikaty ukończenia kursów językowych na amerykańskich collegach.

Swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami chciałaby podzielić się z innymi. Pozytywną energią i zapałem potrafi zmotywować uczniów do przełamania strachu przed mówieniem w języku angielskim. Podczas zajęć koncentruje się głównie na tym, co w nauce języka najważniejsze, czyli komunikacji. Otwarta na ludzi i miejsca pokazuje, że nauka może być przyjemna i efektywna.

Ewelina Kotlińska - absolwentka filologii angielskiej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile. Od wielu lat w praktyce wykorzystująca język angielski, dzięki wspaniałej pasji do podróżowania i poznawania innych kultur. Jej największym do tej pory osiągnięciem było przemierzenie całej Australii od Darwin po Sydney. Miała dzięki temu okazję do ponownej weryfikacji swoich zasobów językowych.

Ze względu na swoją otwartość i umiejętność nawiązywania kontaktu, doskonale sprawdza się w roli nauczyciela. Przekazywanie wiedzy, jak sama twierdzi, sprawia jej przy tym niekłamaną przyjemność.

Poza językiem angielskim i podróżami Ewelina jest miłośniczką również gotowania, o czym możemy poczytać na jej blogu kulinarno-podróżniczym do czego serdecznie zachęcamy: www.travelyourtaste.pl